1400/فروردین/30
رمضان، کرونا و بانکداری دیجیتال؛ با «نشان‌بانک» به بانک نروید

رمضان، کرونا و بانکداری دیجیتال؛ با «نشان‌بانک» به بانک نروید

استفاده از سرویس نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا در روزهایی که شاهد افزایش شیوع گسترده ویروس کرونا در سطح جامعه هستیم، به همه مردم خصوصا روزه‌داران عزیز کمک می‌کند تا بدون حضور در شعبه‌های بانک، خدمات بانکی مورد نیاز خود را در بستری امن، سریع و ساده پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در روزهایی که وارد چهارمین موج شیوع ویروس کرونا شده‌ایم، ارائه خدمات بانکی غیرحضوری در اپلیکیشن ایوا، نقش بسیار مهمی در کاهش ترددهای غیر ضروری مشتریان به شعب بانک‌ها ایفا می‌کند.

این موضوع از آنجایی حائز اهمیت بیشتری است که ماه مبارک رمضان نیز فرا رسیده و با توجه به شرایط فیزیولوژیکی روزه‌داران و فاصله زمانی طولانی سحر تا افطار، ضرورت دارد تا مردم بیش از گذشته، ترددهای غیر ضروری خود در محیط‌های پر رفت و آمد را کاهش دهند.

شعب بانک هم جزو اماکنی است که به دلیل فضای بسته، تردد و تجمع افراد مختلف و تبادل کارت‌های شناسایی و بانکی، اسناد و اسکناس، احتمال آلودگی بیشتری نسبت به دیگر اماکن اجتماعی دارد.

در چنین شرایطی، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در راستای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با توسعه خدمات بانکداری دیجیتال، امکانات خود را برای استفاده غیرحضوری مشتریان از خدمات بانکی بدون مراجعه به شعب افزایش داده است.

ایوا یکی از خدمات بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن پرداخت است که از طریق آن می‌توان به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، دریافت موجودی تمام کارت‌های بانکی، استعلام و پرداخت کلیه قبوض (برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب)، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو و بسیاری سرویس‌های متنوع دیگر دسترسی پیدا کرد.

همچنین در حال حاضر سرویس نشان بانک، نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران در اپلیکیشن ایوا راه‌اندازی شده که از طریق این سرویس دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعبه نیست و می‌توان بسیاری از کارهای بانکی از جمله دریافت گواهی امضا و احراز هویت دیجیتالی، افتتاح حساب و سایر خدمات را از طریق آن به راحتی انجام داد.

گفتنی است شرکت پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر اپلیکیشن کاربردی ایوا، خدمات دیگری همچون اپلیکیشن پالس، کد دستوری #737*، دستگاه‌های کارت‌خوان و ... را هم ارائه به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

همه ما می‌توانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش ترددهای غیر ضروری در سطح شهر در جهت سلامت خود و هموطنان و قطع زنجیره کرونا اثرگذار باشیم.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید