1400/تیر/5
با باجه آنلاین ایوا، مشاوره رایگان بگیرید

با باجه آنلاین ایوا، مشاوره رایگان بگیرید

چگونه چک صیادی را ثبت کنم؟ مراحل کامل دریافت دسته‌چک صیادی چیست؟ احراز هویت به چه صورت است؟ پاسخ این سوالات و ابهامات دیگر را می‌توانید از طریق «باجه آنلاین»، اولین و تنها سامانه مشاوره آنلاین بانکی‌ در کشور به‌صورت رایگان دریافت کنید.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «باجه آنلاین» خدمت ارزنده بانک ملی ایران برای مشتریان است تا بتوانند حتی در روزهای تعطیل سؤالات بانکی خود را مطرح و جواب‌هایشان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از کارمندان بانک دریافت کنند.

در این باجه، دریافت مشاوره آنلاین درباره خدمات چک صیادی نیز برای مشتریان فراهم است و بدین منظور مشتریان می‌توانند با مراجعه به بازوی باجه در صفحه بانک من اپلیکیشن بله و یا نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا، انتخاب درخواست مشاوره جدید و سپس خدمات چک یا سامانه صیاد، از پاسخگویی باجه آنلاین بهره‌مند شوند.

پاسخگویی در کم‌تر از 30 دقیقه، دریافت پاسخ‌های تخصصی در موضوعات مختلف دیگر بانکی از جمله وام و تسهیلات، سپرده‌گذاری، افتتاح حساب، سهام عدالت و ...، پاسخگویی کارمندان بانک حتی در روزهای تعطیل، حفاظت از سلامت کارمندان بانک و مردم و جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا و صرفه‌جویی در زمان کارمندان بانک و مردم از جمله مزیت‌های این محصول است.
 

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید