1400/مهر/28
بدون مراجعه به بانک ملی ایران امکان‌پذیر شد؛ مسدودی ملی کارت با نشان بانک ایوا

بدون مراجعه به بانک ملی ایران امکان‌پذیر شد؛ مسدودی ملی کارت با نشان بانک ایوا

«نشان بانک» اپلیکیشن ایوا امکان درخواست مسدودی «ملی کارت» برای مشتریان بانک ملی ایران را بدون حضور در شعب این بانک فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مشتریان بانک ملی ایران می‌توانند بدون مراجعه به شعب این بانک، در صورت مفقودی یا مشکلات دیگر، ملی کارت خود را مسدود کنند.

در این رابطه کاربران می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا از طریق خدمت مسدودی کارت، کارت مورد نظرشان را انتخاب و پس از ثبت درخواست، ملی کارت خود را مسدود کنند.

«نشان بانک» اپلیکیشن ایوا (نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران) این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا در فضایی دیجیتال، حضور در شعبه واقعی بانک را تجربه کرده و تمام خدمات مالی و بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری، به‌آسانی و سهولت دریافت و آنها را مدیریت کنند.

کاربران به کمک این سرویس می‌توانند ثبت امضای الکترونیکی، دریافت تسهیلات اعتباری، بازپرداخت تسهیلات، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی، دریافت صورتحساب، مسدودی کارت، مشاهده آنلاین نرخ‌ ارز و ... را به‌صورت غیرحضوری و به‌شکل 7*24 (24 ساعته و در تمامی روزهای هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهند.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید