1400/تیر/6
با ایوا، ایرانسلی شو

با ایوا، ایرانسلی شو

امکان خرید غیر حضوری سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل برای کاربران اپلیکیشن ایوا فراهم شد. 

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کاربران با استفاده از سرویس جدید اپلیکیشن ایوا تحت عنوان «خرید سیم‌کارت ایرانسل» می‌توانند به‌صورت آنلاین شماره دلخواه خود را با 12 پیش‌شماره متنوع ایرانسل خریداری کنند. 

این امکان نیز برای کاربران ایوا فراهم شده تا شماره درخواستی سیم‌کارت اعتباری و دائمی خود را وارد کرده، با استعلام موجودی شماره دلخواه خود و در صورت نداشتن مالک خط، آن را خریداری کنند. 

مشتریان می‌توانند سیم‌کارت اعتباری خود را با پرداخت 10 هزار تومان، تهیه و با پرداخت هزینه پستی، آن را درب منزل تحویل بگیرند. همچنین هزینه ثبت‌نام سیم‌کارت دائمی ایرانسل 60 هزار تومان و هزینه پست آن نیز برای کاربران ایوا رایگان است.

کاربران باید این نکته را هم در نظر داشته باشند، شماره‌ای که با آن وارد اپلیکیشن ایوا شده‌اند باید به نام خریدار سیم‌کارت اعتباری و دائمی ایرانسل باشد. 

گفتنی است، اپلیکیشن پرداخت ایوا متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مجموعه بانک ملی ایران است.

تمامی کاربران و علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد 1 به 2000444 لینک دانلود ایوا را به‌صورت رایگان دریافت و علاوه بر بهره‌مندی از خدمات کاربردی و متنوع آن در کمپین‌های جذاب ایوا در آینده شرکت و یکی از برندگان خوش‌شانس آن باشند.
 

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید