1400/خرداد/26
برندگان جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا مشخص شدند  

برندگان جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا مشخص شدند  

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی، اسامی برندگان هر چهار قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا» اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کاربران اپلیکیشن ایوا همزمان با شروع مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، امکان مشارکت در جشنواره «فوتبالیوا» را داشتند. در این جشنواره فرصتی فراهم شد تا کاربران ایوا در پایان نیمه اول هر مسابقه میان تیم‌های فوتبال ایران با هنگ‌کنگ، بحرین، کامبوج و عراق، پیش‌بینی خود را از نتایج بازی اعلام و شانس برنده شدن خود را امتحان کنند.

مراسم هر چهار قرعه‌کشی به‌صورت زنده از طریق پیج رسمی اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس sadad_co@ و اپلیکیشن ایوا به آدرس Iva.app@ پخش شد.

جوایز ویژه این جشنواره شامل 500 میلیون ریال جایزه وجه نقد و قطعی، مبلغ 200 میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به قید قرعه برای 20 نفر و اهدای کنسول بازی به قید قرعه بود.

کاربران ایوا با پیش‌بینی درست هر مسابقه (برد، باخت و یا مساوی) 5 امتیاز، پیش‌بینی درست تعداد گل زده هر دو تیم 10 امتیاز و هر دعوت از دوستان به نصب ایوا 10 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی دریافت میکردند.

پس از پایان هر مسابقه به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده باشند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا شد. 

13 هزار و 633 کاربر، برد تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم هنگ‌کنگ را درست پیش‌بینی کرده بودند که از بین این افراد پس از انجام مراسم قرعه‌کشی آقایان فرهاد بوراکی، احمد حقایق، محمود کهنی و خانم‌ها فهیمه مهمان‌نواز و مهدیه معین‌الدین به‌عنوان نفرات برنده انتخاب شدند. 

در مسابقه دوم میان ایران و بحرین، 21 هزار و 182 نفر نتیجه بازی را درست حدس زده بودند. آقایان حسین کریم دهنوی، یحیی شمشیری و سعید هارونی و خانم‌ها معصومه یوسفی و صفیه عسکری برنده جایزه 10 میلیون ریالی این مسابقه شدند.

مسابقه سوم میان تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج برگزار شد که 29 هزار و 214 نفر نتیجه این بازی را درست پیش‌بینی کردند. آقایان محسن عزتی، سینا جم، محمدجواد الماسی، محمد زارعی و همایون همت برندگان خوش‌شانس این جایزه 10 میلیون ریالی بودند.

مسابقه چهارم میان تیم ملی ایران و عراق برگزار شد که در مجموع 37 هزار و 405 نفر نتیجه این بازی را درست پیش‌بینی کردند. آقایان مجید یوسفی، محمد شریفی، حسام‌الدین داوند، حسن محمدیزاده و احمد عرب برندگان این جایزه 10 میلیون ریالی شدند.

گفتنی است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آقایان «ذبیح الله‌عسگری» و «رضا رسول‌زاده»، کاربرانی که نتایج سه بازی نخست ایران در این مسابقات (مقابل هنگ‌کنگ، بحرین و کامبوج) را به درستی پیش‌بینی کرده بودند، نیز مبلغ 50 میلیون ریال (به هر نفر) اهدا کرد. 

تمامی کاربران و علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد 1 به 2000444 لینک دانلود ایوا را به صورت رایگان دریافت و علاوه بر بهره‌مندی از خدمات کاربردی و متنوع آن در کمپین های جذاب ایوا در آینده شرکت و یکی از برندگان خوش‌شانس آن باشند.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید