1400/خرداد/23
اعلام اسامی برندگان سومین قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا»

اعلام اسامی برندگان سومین قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا»

برندگان سومین قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا» با پیش‌بینی درست برد تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کامبوج اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا به منظور انتخاب برندگان پیش‌بینی سومین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج در مرحله گروهی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد.

این مراسم به‌صورت زنده از طریق پیج رسمی اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس sadad_co@ و اپلیکیشن ایوا به آدرس Iva.app@ پخش و با حضور مهدی تکبیری رئیس هیات مدیره، وحید رامین‌آزاد معاون فناوری و اطلاعات، مدیران روابط عمومی و تبلیغات، نمایندگان معاونت کسب و کار و نماینده حراست شرکت پرداخت الکترونیک سداد اجرا شد.

براساس این گزارش، پیروزی ایران برابر کامبوج توسط 28 هزار و 628 نفر از کاربران اپلیکیشن ایوا به درستی پیش‌بینی و در نهایت پس از اجرای مراسم قرعه‌کشی محسن عزتی، سینا جم، محمدجواد الماسی، محمد زارعی و همایون همت برندگان خوش‌شانسی بودند که با حدس درست برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج، برنده جایزه 10 میلیون ریالی شدند. 

گفتنی است، اپلیکیشن ایوا کمپین جدید خود با عنوان جشنواره «فوتبالیوا» را با شروع بازی‌های مقدماتی تیم ملی ایران آغاز کرده تا کاربران همزمان با تماشای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مسیر راهیابی به جام جهانی 2022 قطر، شانس دریافت جوایز ویژه این کمپین را هم به دست آورند.

بر این اساس، کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند با حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان، شانس خود را برای برنده شدن در کمپین «فوتبالیوا» امتحان کنند. خانواده بزرگ ایوا می‌تواند با مشخص کردن نتایج تیم ملی در مرحله مقدماتی و دعوت از دوستان به این چالش تا 25 خردادماه، امتیاز کسب کرده و برنده جوایز هیجان‌انگیز این کمپین باشد.

جوایز ویژه کمپین ایوا برای کاربران این اپلیکیشن شامل: مبلغ 500 میلیون ریال جایزه ویژه و قطعی، مبلغ 200 میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به قید قرعه برای 20 نفر و اهدای کنسول‌ بازی به قید قرعه است.

کاربران ایوا با پیش‌بینی درست هر مسابقه (برد، باخت و یا مساوی) 5 امتیاز، پیش‌بینی درست تعداد گل زده هر دو تیم‌ 10 امتیاز و هر دعوت از دوستان به نصب ایوا 10 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمپین دریافت می‌کنند.

پس از پایان هر مسابقه هم به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده‌ باشند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا خواهد شد.

همچنین جایزه 500 میلیون ریالی به‌صورت قطعی و بدون قرعه‌کشی بین کاربرانی که 4 بازی تیم ملی را به لحاظ نتیجه و تعداد گل زده توسط هر دو تیم‌ درست پیش‌بینی کرده باشند، تقسیم می‌شود.

در پایان مسابقات نیز تمامی شرکت‌کنندگان با کسب حداقل 5 امتیاز (از طریق پیش‌بینی درست نتایج مسابقات یا دعوت از دوستان به نصب اپلیکیشن ایوا) وارد قرعه‌کشی برای دریافت دستگاه کنسول‌ بازی می‌شوند که با کسب امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن در جایزه قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد.

کاربران  برای دانلود اپلیکیشن ایوا می‌توانندعدد 1 را به 2000444 ارسال تا لینک دانلود رایگان برای آنها ارسال شود.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید