1400/آذر/20
پرداخت آنلاین قبوض سازمان‌های دولتی و غیر دولتی با ایوا

پرداخت آنلاین قبوض سازمان‌های دولتی و غیر دولتی با ایوا

پرداخت قبوض هزینه‌ای و جریمه‌ای که توسط سازمان‌های دولتی و غیر دولتی صادر می‌شود، با استفاده از سرویس «پرداخت سازمانی» اپلیکیشن ایوا امکان‌پذیر است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند قبوض هزینه‌‌ای و جریمه‌ای که توسط سازمان‌های دولتی و غیر دولتی صادر می‌شود را از طریق سرویس «پرداخت سازمانی» این اپلیکیشن پرداخت کنند.

در حال حاضر امکان پرداخت آنلاین قبوض صادره از سوی قوه قضائیه، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان بنادر و دریانوردی (دولتی و غیر دولتی)، سازمان اوقاف و برخی از صندوق‌های قرض الحسنه در سرویس پرداخت سازمانی اپلیکیشن ایوا فراهم شده است.

کاربران با استفاده از این سرویس، به آسانی می‌توانند با وارد کردن شناسه و مبلغ قبض و یا اسکن بارکدهای قبوض هزینه‌ای یا جریمه‌ای خود، نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. 

گفتنی است، ایوا یک اپلیکیشن پرداخت است که از طریق آن می‌توان به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، استعلام و پرداخت قبوض، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو، خرید بیمه‌نامه‌، پرداخت‌های دولتی و بسیاری از خدمات متنوع دیگر، در تمام ساعات شبانه‌روز دسترسی داشت.

همچنین «نشان‌بانک» سرویس متمایز اپلیکیشن ایوا است که شعبه دیجیتال بانک ملی ایران محسوب شده و کاربران ایوا بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک، می‌توانند از خدمات پرشمار آن بهره‌مند شوند.
   

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید