1400/اردیبهشت/21
معرفی برندگان جشنواره عیدانه ایوا و بیمه دات‌کام 

معرفی برندگان جشنواره عیدانه ایوا و بیمه دات‌کام 

برندگان قرعه‌کشی جشنواره مشترک عیدانه ایوا و بیمه دات‌کام امروز مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم قرعه‌کشی این جشنواره، بعدازظهر امروز سه‌شنبه بیست و یکم اردیبهشت‌ماه در محل شرکت انیاک برگزار شد؛ مراسمی که به‌صورت آنلاین از طریق صفحات اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد و بیمه‌ دات‌کام برای کاربران قابل مشاهده بود.

پس از انجام مراسم قرعه‌کشی، المیرا ابراهیمی، سوسن نجفی، نسرین رحمانی، علی پنج ستونی، مجتبی شمس‌نژاد و مجتبی افشاران به‌عنوان برندگان خوش‌شانس این قرعه‌کشی انتخاب شدند که به هر یک از آنها جایزه‌ای به مبلغ یک میلیون تومان تعلق گرفت.

گفتنی است کاربران برای شرکت در این قرعه‌کشی می‌بایست در فاصله زمانی 19 اسفندماه سال 1399 تا 15 فروردین‌ماه سال جاری، از طریق اپلیکیشن ایوا اقدام به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث می‌کردند. 

در حال حاضر امکان خرید انواع بیمه‌نامه در اپلیکیشن ایوا وجود دارد. کاربران به سادگی می‌توانند علاوه بر بیمه شخص ثالث، بیمه‌نامه‌های مختلفی از جمله کرونا، مسافرتی، آتش‌سوزی و زلزله، درمان، مسئولیت پزشکان، تجهیزات الکترونیک، موتورسیکلت و بیمه‌نامه بدنه خودرو را به‌صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن ایوا خریداری کنند.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید