1400/مهر/28
همزمان با برگزاری مسابقه ایران و کره صورت پذیرفت؛ اهدای جایزه ویژه کمپین «فوتبالیوا» به برنده خوش شانس اراکی

همزمان با برگزاری مسابقه ایران و کره صورت پذیرفت؛ اهدای جایزه ویژه کمپین «فوتبالیوا» به برنده خوش شانس اراکی

جایزه ویژه کمپین «فوتبالیوا» که یک دستگاه کنسول بازی بود، در فاصله بین دو نیمه‌ دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر، به برنده خوش‌شانس آن اهدا شد. 

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کمپین «فوتبالیوا» همزمان با حضور تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد که مورد استقبال و مشارکت چشمگیر کاربران و هواداران تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفت.

در جریان برگزاری کمپین فوتبالیوا، مشارکت‌کنندگان نتایج مسابقه میان تیم ملی ایران در مقابل هنگ‌کنگ، بحرین، کامبوج و عراق را در اپلیکیشن ایوا پیش‌بینی کردند که با پیش‌بینی درست این نتایج، شانس برنده شدن آنها در قرعه‌کشی افزایش یافت. 

کاربران اپلیکیشن ایوا با پیش‌بینی درست هر مسابقه تیم ملی فوتبال ایران (برد، باخت و یا مساوی) 5 امتیاز، پیش‌بینی درست تعداد گل زده هر دو تیم‌ 10 امتیاز و به ازای هر دعوت از دوستان به نصب ایوا 10 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمپین دریافت کردند.

پس از پایان هر مسابقه نیز به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده‌ بودند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا شد.

در پایان مسابقات نیز تمامی شرکت‌کنندگان با کسب حداقل 5 امتیاز (از طریق پیش‌بینی درست نتایج مسابقات یا دعوت از دوستان به نصب اپلیکیشن ایوا) وارد قرعه‌کشی دریافت دستگاه کنسول‌ بازی شدند که کسب امتیاز بیشتر، شانس برنده‌شدنشان برای دریافت جایزه ویژه این کمپین را بالاتر می‌برد.

در مجموع، بیش از 100 هزار نفر از کاربران ایوا با پیش‌بینی درست نتایج هر مسابقه، در این کمپین مشارکت کردند و به مرحله قرعه‌کشی دریافت یک دستگاه کنسول بازی راه یافتند. در نهایت بین تمامی نفراتی که امتیازات لازم را کسب کرده بودند، قرعه‌کشی برگزار شد و آقای «هادی احمدی» از اراک برنده خوش‌شانس جایزه ویژه کمپین فوتبالیوا (کنسول بازی) لقب گرفت.

گفتنی است با دعوت از آقای «هادی احمدی» و طی مراسمی که عصر روز سه‌شنبه 20 مهرماه در شرکت سداد و درحاشیه برگزاری دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد و کنسول بازی این برنده خوش‌شانس توسط مهندس «منوچهر رضانیا» عضو هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سداد اهدا شد.

اسامی سایر برندگان کمپین «فوتبالیوا» به شرح زیر است: 

برندگان بازی اول (ایران-هنگ‌کنگ):

آقای فرهاد بوراکی
آقای احمد حقایق
آقای محمود کهنی 
خانم فهیمه مهمان نواز 
خانم مهدیه معین‌الدین

برندگان بازی دوم (ایران-بحرین):

آقای سعید هارونی 
خانم معصومه یوسفی 
آقای یحیی شمشیری
خانم صفیه عسکری
آقای حسین کریم دهنوی

برندگان بازی سوم (ایران-کامبوج):

آقای محسن عزتی 
آقای سینا جم
آقای محمدجواد الماسی
آقای محمد زارعی
آقای همایون همت

برندگان بازی چهارم (ایران-عراق):

آقای احمد عرب 
آقای حسن محمدی‌زاده 
آقای حسام‌الدین داوند 
آقای مجید یوسفی
آقای محمد شریفی

برنده کنسول بازی:

آقای هادی احمدی 

هدیه ویژه مدیریت به پیش‌بینی دقیق نتایج سه‌بازی اول:

آقای ذبیح‌الله عسگری  
آقای رضا رسول‌زاده 

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید