1399/اسفند/5
رونمایی از 8 سرویس کاربردی اپلیکیشن ایوا در رویداد ملی شو

رونمایی از 8 سرویس کاربردی اپلیکیشن ایوا در رویداد ملی شو

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم «ملی شو 4» امروز (4 اسفندماه) در سالن فردوسی بانک ملی ایران با حضور دکتر عباس معمارنژاد معاون امور بانکی بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد و دارایی، دکتر علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل، اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان بانکی و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در رویداد بزرگ ملی شو 4، از 8 سرویس و خدمت اپلیکیشن ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران رونمایی شد.

سرویس‌های نشان بانک، نشان اعتباری، نشان پرداخت، ملی بازار، امضای دیجیتال، زرنشان، باجه آنلاین، کیف پول الکترونیک از جمله خدمت‌های جدید اپلیکیشن ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران هستند که از هم اکنون کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

کاربران با استفاده از خدمت زرنشان می‌توانند به منظور مشخص شدن ارزش طلای خود به یکی از شعب بانک کارگشایی مراجعه کرده و بر اساس آن تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.

مشتریان در خدمت باجه آنلاین نیز می‌توانند سوالات و درخواست های بانکی و پرداختی خود را در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان و مهندسین این بخش مطرح و راهنمایی و مشاوره دریافت کنند.

سرویس ملی بازار سرویس جدید اپلیکیشن ایوا است که تحولی بزرگ در منابع اعتباری خرد از مصرف کننده به سمت تولید کننده در جهت تحقق شعار سال یعنی رونق تولید ایجاد شده و مثلث تامین مالی کننده تولید کننده و مصرف کننده را در راستای حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار دارد.

 خدمت نشان اعتباری نیز مربوط به کاربرانی است که سهام عدالت دارند و این سهام نیز در بانک ملی ایران است؛ در این حالت می توانند سهام عدالت خود را وثیقه قرار داده و به کمک آن تا سقف 10 میلیون تومان وام به صورت کارت اعتباری دریافت کنند.

با استفاده از خدمت نشان پرداخت کاربران از این پس می‌توانند بدون نیاز به فیزیک کارت بانکی خریدهای روزمره خود را با گوشی همراه و اپلیکیشن ایوا انجام دهند.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید