1400/فروردین/10
خدمات ویژه ایوا برای تعطیلات نوروزی

خدمات ویژه ایوا برای تعطیلات نوروزی

 

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، حالا که در تعطیلات نوروزی به سر می‌بریم و بسیاری از مردم به مسافرت می‌روند با استفاده از اپلیکیشن ایوا می‌توانند هزینه عوارض آزادراهی خود را با خیال راحت و پس از انجام سفر پرداخت کنند. با کمک سرویس «عوارض آزادراهی» در اپلیکیشن ایوا، شماره پلاک خودرو استعلام می‌شود و هزینه‌ای که کاربر بابت عبور از عوارضی باید پرداخت کند برای او مشخص می‌شود.

یکی از جدیدترین سرویس‌های اپلیکیشن ایوا، سرویس «کارت هدیه» است. با کمک این سرویس که دارای مجوز بانک ملی ایران است، مشتری می‌تواند برای مناسبت‌های مختلف به‌صورت غیر حضوری، کارت هدیه مجازی با مبلغ، طرح و متن دلخواه خود صادر کند.  

با استفاده از این کارت هدیه، می‌توان از تمامی درگاه‌های اینترنتی و موبایلی به‌صورت آنلاین خرید کرد.

همچنین می‌توان برای دریافت کارت فیزیکی هدیه به یکی از کیوسک‌ها و VTMهای بانک ملی مراجعه کرد و با اسکن همراه کد (QRCode) ارائه شده و پرداخت هزینه مربوطه (کارمزد صدور کارت فیزیکی) کارت هدیه خود را دریافت کند.

با توجه به محدودیت سقف خرید با رمز دوم ثابت، مبلغ مجاز در خریدهای اینترنتی با کارت هدیه در هر 24 ساعت حداکثر یکصد هزار تومان است.

کاربر می‌تواند مبالغ متنوعی را برای صدور کارت هدیه انتخاب کند. این عدد از 20 هزار تومان، 50 هزار تومان، یکصد هزار تومان، 200 هزار تومان و 500 هزار تومان قابل انتخاب است.

متقاضی پس از انتخاب مبلغ مورد نظر، از بین فهرست متنوع مناسبت‌ها، نظیر قدردانی، تولد، روز پدر، روز پرستار و ... مناسبت کارت هدیه را انتخاب کرده و با پرداخت سه هزار تومان به عنوان کارمزد، کارت هدیه مجازی خود را دریافت می‌کند.

«مهربانی» سرویس دیگری است که از طریق اپلیکیشن ایوا قابل دریافت است. شرکت پرداخت الکترونیک سداد با جوامع خیریه متنوعی از جمله: جمعیت هلال احمر، بنیاد کودک، کهریزک، کمیته امداد، ستاد دیه کشور، انجمن اتیسم ایران، کانون هموفیلی ایران، محک و بنیاد امور بیماری‌های خاص طرف قرارداد است.

کاربر هر مبلغی که می‌خواهد به خیریه پرداخت کند را وارد می‌کند و این وجه به‌صورت آنلاین به حساب همان خیریه‌ای که انتخاب کرده، واریز می‌شود.

علاقمندان به انجام امور خیریه می‌توانند در امور تهیه غذا برای مستمندان، تهیه صبحانه برای کودکان نیازمند، کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند، مهارت‌آموزی زنان بدون سرپرست، تامین هزینه دارو و درمان، تامین شیر خشک برای کودکان، کمک به خانواده‌های زندانیان نیازمند، تامین هزینه مراقبت از بیماران پروانه‌ای، کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، شنوایی‌بخشی به کودکان زیر چهار سال مشارکت کنند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید