1399/بهمن/7
جشن تولد 4 سالگی ایوا برگزار شد

جشن تولد 4 سالگی ایوا برگزار شد

مراسم جشن تولد 4 سالگی اپلیکیشن ایوا برگزار و بر تحقق هدف 20 میلیونی شدن کاربران و مخاطبان این اپلیکیشن تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، جشن تولد 4 سالگی اپلیکیشن ایوا طی مراسم‌های جداگانه و با حضور مدیریت و کارکنان معاونت‌های «فناوری اطلاعات» و «عملیات خدمت» شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد و دکتر «محمدعلی محمودزاده» به نمایندگی از تمامی کارکنان شرکت، از مدیران این دو معاونت تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم، دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، ضمن تبریک تولد 4 سالگی اپلیکیشن ایوا، گفت: در آستانه ورود به 5 سالگی ایوا، اتفاقات بزرگ و قابل توجهی در ساختارهای مختلف اپلیکیشن ایوا ایجاد شده که عموم مردم می‌توانند از قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه پیشرفت‌های اپلیکیشن ایوا در ماه‌های اخیر چشمگیر بوده و امروز «ایوا» به اپلیکیشنی معروف در میان مردم تبدیل شده، اظهار امیدواری کرد با تلاش‌ همه همکاران در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، هدف 20 میلیونی شدن اپلیکیشن ایوا محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به ایجاد پلتفرم شعبه دیجیتال بانک ملی ایران در اپلیکیشن ایوا، افزود: پیشرفت‌ها و دستاوردهای امروزمان در راستای ارتقای هرچه بهتر و بیشتر اپلیکیشن ایوا حاصل تلاش‌ها و زحمات همه همکاران شرکت پرداخت الکترونیک سداد است.

در ادامه این مراسم، محمدعلی محمودزاده لوح‌های سپاسی را به کاظم فرهنگ معاون عملیات و خدمت و وحیدرضا رامین آزاد، معاون فناوری اطلاعات به عنوان نماینده همکاران این معاونت‌ها اهداکرد.

در بخشی از این مراسم رامینآزاد معاون فناوری اطلاعات شرکت پرداخت الکترونیک سداد از تلاش همکارانش در این معاونت به‌منظور را‌ه‌اندازی سرویس نشان اعتباری روی دستگاه‌ های کارتخوان سداد و تبادل اطلاعات درست آن با اپلیکیشن ایوا خبر داد.

همچنین کاظم فرهنگ معاون عملیات و خدمت شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز از تلاش‌های خستگی ناپذیر همکارانش در این معاونت قدردانی و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک، اتفاقات خوبی برای اپلیکیشن ایوا و شرکت سداد رقم بزنیم.
 

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید