1399/آذر/29
جشنواره یلدایی اپلیکیشن ایوا در ویژه برنامه «سیم آخر»

جشنواره یلدایی اپلیکیشن ایوا در ویژه برنامه «سیم آخر»

ویژه برنامه یلدایی مسابقه جذاب و هیجان‌انگیز «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور و همکاری اپلیکیشن ایوا تولید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اپلیکیشن ایوا، شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، در تولید ویژه برنامه یلدایی «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور همکاری کرد؛ برنامه‌ای که قرار است در روزهای پنجشنبه 27 آذرماه و جمعه 28 آذرماه از ساعت ٢٢:٣٠ الی٣٠ دقیقه بامداد از شبکه سوم سیما پخش شود.

از جمله بخش‌های جذاب این برنامه خوانندگی حجت اشرف‌زاده و بابک افرا، حضور گروه حمید ترابیان و پرویز نشاط مجریان برنامه «عطسه» به‌همراه مرتضی علی‌نژاد و گروه فرشید فهیم، بهزاد کاویانی و امیر حاجیان است که یک آیتم بسیار هیجان انگیز را رقم می‌زند.

در این ویژه برنامه، از جشنواره یلدایی و جذاب اپلیکیشن ایوا نیزرونمایی شد. ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران است که با ارائه سرویس نشان بانک، همچون پرداخت‌ها وخدمات بانکی، افتتاح حساب، احراز هویت، امضا دیجیتال، دریافت تسهیلات‌کرونایی، دریافت کارت‌های اعتباری، تاییدیه تحصیلی، نرخ آنلاین ارز و سرویس‌های متنوع و کاربردی دیگر تمامی خدمات و سرویس‌های مورد نیاز مشتریان را به سرعت و سهولت در اختیار آنان قرار می‌دهد.

نکته مهم دیگر، اهمیت استفاده از این خدمات در شرایط بحران ویروس کرونا است که باعث شده نگاه پرداخت الکترونیک سداد در «نشان بانک» بر این اساس باشد که بتوان مراجعه حضوری مشتریان به واحدهای بانک را به‌حداقل رسانده و یا در شرایط مطلوب‌تر دیگر نیازی به حضور مشتریان در شعب بانک نباشد.

گفتنی است، جشنواره یلدایی اپلیکیشن ایوا با شعار «امتیازارو شب چله میشماریم»، به‌مناسبت آخرین یلدای قرن، به قید قرعه هدایای ارزشمندی همچون 2 دستگاه کنسول بازی و 38 بسته اینترنتی یکساله را به40 برنده خوش شانس اهدا می‌کند.

برای شرکت در این جشنواره، پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ایوا از طریق ارسال عدد 2 به 2000444 به ازای هر تراکنش 5 امتیاز و به ازای معرفی اپلیکیشن به دوستان 2 امتیاز دریافت کنید و با دریافت 10 امتیاز نصب، شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهید.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید