1399/آذر/29
استقبال بی‌نظیر مخاطبان شبکه 3 از شعبه دیجیتال بانک ملی ایران

استقبال بی‌نظیر مخاطبان شبکه 3 از شعبه دیجیتال بانک ملی ایران

پخش ویژه برنامه یلدای "سیم آخر" با اجرای رضا رشیدپور، افزایش چشم‌‍گیر کاربران اپلیکیشن ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران را بدنبال داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، معرفی خدمات جدید اپلیکیشن ایوا، شعبه دیجیتال بانک ملی ایران به ویژه سرویس نشان بانک در ویژه برنامه یلدایی «سیم آخر» با اجرای رضارشیدپور، توجه کاربران بسیاری را به دنبال داشته و موجب استقبالی بیش از پیش، از این اپلیکیشن کاربردی شده است.

دریافت تسهیلات کرونایی، دریافت تسهیلات از طریق خدمت نشان اعتباری برای دارندگان سهام عدالت، پرداخت اقساط تسهیلات به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بانک و دستگاه‌ های خودپرداز، از جمله خدماتی است که نظر مشتریان و کاربران اپلیکیشن ایوا را به خود جلب کرده است.

اپلیکیشن ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران است که با ارائه سرویس نشان بانک، همچون پرداخت‌ها وخدمات بانکی، افتتاح حساب، احراز هویت، امضا دیجیتال، دریافت تسهیلات‌کرونایی، دریافت کارت‌های اعتباری، تاییدیه تحصیلی، نرخ آنلاین ارز و سرویس‌های متنوع و کاربردی دیگر، تمامی خدمات و سرویس‌های مورد نیاز مشتریان را به سرعت و سهولت در اختیار آنان قرار می‌دهد.

گفتنی است، ویژه برنامه یلدایی «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور و با همکاری اپلیکیشن ایوا، شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، پنجشنبه و جمعه (27 و 28 آذرماه) از شبکه 3 سیما پخش و روی آنتن رفت.

حضور گروه حمید ترابیان و پرویز نشاط مجریان برنامه «عطسه» به‌همراه مرتضی علی‌نژاد و گروه فرشید فهیم، بهزاد کاویانی و امیر حاجیان از بخش‌های جذاب این برنامه پرمخاطب بوده است.

در این ویژه برنامه حجت اشرف‌زاده و بابک افرا از خوانندگان برجسته کشورمان نیز به اجرای برنامه پرداختند و همزمان با این برنامه‌ها از جشنواره یلدایی و جذاب اپلیکیشن ایوا نیز رونمایی شد.

جشنواره یلدایی اپلیکیشن ایوا با شعار «امتیازارو شب چله میشماریم»، به‌مناسبت آخرین یلدای قرن، به قید قرعه هدایای ارزشمندی همچون 2 دستگاه کنسول بازی و 38 بسته اینترنتی یکساله را به40 برنده خوش شانس اهدا می‌کند و فرصت شرکت در آن تا 30 آذرماه نیز ادامه دارد.

برای شرکت در این جشنواره، پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ایوا از طریق ارسال عدد 2 به 2000444 به ازای هر تراکنش 5 امتیاز و به ازای معرفی اپلیکیشن به دوستان 2 امتیاز دریافت کنید و با دریافت 10 امتیاز نصب، شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهید.

گفتنی است، اپلیکیشن ایوا شعبه دیجیتال بانک ملی ایران است که با ارائه سرویس نشان بانک همچون پرداخت‌ها وخدمات بانکی، افتتاح حساب، احراز هویت، امضا دیجیتال، دریافت تسهیلات‌کرونایی، دریافت کارت‌های اعتباری، تاییدیه تحصیلی، نرخ آنلاین ارز و سرویس‌های متنوع و کاربردی دیگر، تمامی خدمات و سرویس‌های مورد نیاز مشتریان را به سرعت و سهولت در اختیار آنان قرار می‌دهد.

ایوا در رسانه‌ها

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید